سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

ورق آلومینیوم پلی کرافت
قیمت ورق آلومینیوم پلی کرافت

قیمت ورق آلومینیوم پلی کرافت

 ورق‌ های آلومینیومی با پوشش پلی کرافت معمولاً به صورت رول‌های بزرگ به بازار عرضه می‌شوند و در بسیاری از صنایع مانند صنایع بسته‌بندی، ساخت و ساز، خودروسازی و هوافضا و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در مورد کاربرد ورق آلومینیوم در صنعت حمل ونقل مطالعه فرمایید.

ورق پلی کرافت به عنوان موثرترین روش جهت عایق کاری در موتورخانه‌ها، پتروشیمی‌ها، تاسیسات نیروگاه و کارخانه‌هایی که در دمای ویژه هستند استفاده می‌شود. شركت سدید آلومینیوم بهترين قيمت ورق آلومينيوم با پوشش پلی كرافت را ارايه مي نمايد.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتتان را در زمینه مشخصات ، مزایا و کاربرد های ورق آلومینیوم پلی کرافت افزایش دهیم .

با ما همراه باشید.

استعلام قیمت بروز ورق آلومینیوم پلی کرافت

قیمت ورق آلومینیوم پلی کرافت بر اساس ضخامت آن و میزان اجرت مشخص میشود. به همین دلیل باید میزان سفارش خود و ضخامت ورق را مشخص کنید و با دفاتر سدید آلومینیوم تماس بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

ورق آلومینیوم پلی کرافت چیست؟

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت، نوعی ورق آلومینیومی است که در آن از یک لایه پلی کرافت به عنوان لایه حفاظتی سطحی استفاده می‌شود. این لایه پلی کرافت به صورت لمینیت (ترکیبی از دو لایه) به ورق آلومینیومی چسبانده می‌شود تا این ورق‌ها به واسطه این پوشش دو خصوصیت مهم را داشته باشند:

1. مقاومت بالا در برابر خوردگی.

2. زنگ‌زدگی و همچنین شفافیت.

ورق آلومینیوم پلی کرافتی به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این ورق‌ها به دلیل وزن سبک، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی، پایداری در برابر حرارت، شفافیت و قابلیت بازیافت بالا، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشخصات ورق پلی کرافت آلومینیوم

همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، لایه ای که بر روی سطح ورق آلومینیومی قرار دارد برای پوشش برای حفاظت از سطح آلومینیوم در برابر خوردگی، خراشیدگی، رطوبت و زنگ زدگی استفاده می‌شود.

اگر دارای یک کارخانه یا موتور خانه و یا کارخانه ای دارید که در دمای بسیار بالا فعالیت می کند. پیشنهاد ما جهت عایق سازی ، استفاده از ورق پلی کرافت آلومینیوم می باشد. 

مشخصاتی که یک ورق آلومینیوم پلی کرافت دارد عبارتند از :

 • ضخامت: ضخامت ورق‌های آلومینیوم با پوشش پلی کرافت ممکن است در محدوده ۰.۳ تا ۴ میلیمتر باشد.
 • عرض: عرض ورق‌های آلومینیوم با پوشش پلی کرافت نیز متغیر است و معمولا در محدوده ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیمتر قابل تولیداست.
 • طول: طول ورق‌های آلومینیوم با پوشش پلی کرافت نیز بسته به نوع کاربرد و مقدار سفارش قابل تولید است.
 • رنگ: ورق‌های آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در رنگ‌های متنوعی مانند سفید، نقره‌ای، قهوه‌ای، سبز، آبی و… تولید می‌شوند.
 • مقاومت شیمیایی: پوشش پلی کرافت بر روی سطح آلومینیوم مانع از خوردگی و زنگ زدگی آن می‌شود و به سطح آلومینیوم مقاومت شیمیایی بیشتری می‌بخشد.

انواع ورق های آلومینیوم با پوشش کرافت

ورق‌های آلومینیوم پلی کرافت، به دلیل خواص متعددی که دارند، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ورق‌ها معمولاً به دو صورت صاف و کرکره‌ای تولید می‌شوند و به شکل رول و یا تک ورق قابل عرضه هستند. در ادامه به معرفی انواع ورق‌های الومینیوم با پوشش کرافت می‌پردازیم:

ورق آلومینیوم با پوشش کرافت دو لایه :

 این نوع ورق الومینیوم با پوشش کرافت، دارای دو لایه پوشش کرافت روی ورق آلومینیومی صاف است و برای کاربردهایی مانند سقف‌های کاذب، پوشش دادن دیوارها و ایجاد پوسترهای تبلیغاتی استفاده می‌شود.

ورق آلومینیوم با پوشش کرافت سه لایه :

 این نوع ورق الومینیوم با پوشش کرافت، دارای سه لایه پوشش کرافت روی ورق آلومینیومی صاف است. از کاربردهای این مدل ورق می­ توان به پوشش دادن دیوارها، بالابرهای برقی و جعبه‌های توزیع برق اشاره کرد.

ورق آلومینیوم با پوشش کرافت کرکره‌ای :

 این نوع ورق الومینیوم در مواردی مانند درب و پنجره، سقف های کاذب و پوشش دیوارها کاربرد دارد.

فرم های ورق آلومینیوم با پوشش کرافت کرکره ای به ۲ بخش تقسیم می شوند :

۱- کرکره ای ۵ میلی متری : در این نوع ورق‌ها پس از انجام پروسه لامینه پلی کرافت روی ورق آلومینیوم، فاصله‌های 5 میلی‌متری بین هر دو گام کرکره به وجود می‌آید که به ساختار کرکره فلزی شباهت دارد.

۲- کرکره ای ۳۲ میلی متری :در این نوع ورق و فاصله 32 میلی‌متری بین دو گام کرکره ، به دلیل ضخامت بالای خود و گام کرکره‌های بزرگ، قابلیت مقاومت در برابر ضربه و بارهای سنگین را دارد.

مزایای استفاده از پوشش های محافظ کرکره پلی کرافت

پوشش محافظ کرکره پلی کرافت، به دلیل مقاومت بالایی که دارد. در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی، افزایش عمر مفید کرکره­ ها و کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری از آن‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه این پوشش‌ها مزایای بسیار دیگری نیز دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • مقاومت بالا در برابر خوردگی: پوشش کرافت، ورق آلومینیوم را در برابر خوردگی و زنگ زدگی حفاظت می‌کند.
 • مقاومت در برابر حرارت و نور: پوشش کرافت، از ورق آلومینیوم در برابر حرارت و نور آفتاب محافظت می­کند و شرایط لازم برای استفاده از این ورق در شرایط آب و هوایی نامساعد را به وجود می­آورد.
 • افزایش دوام و عمر مفید: پوشش کرافت باعث افزایش دوام و عمر مفید ورق آلومینیوم می­شود و به آن امکان می­دهد در طولانی مدت بهره برداری شود.
 • زیبایی و جذابیت: پوشش کرافت، ورق آلومینیوم را زیبا و جذاب می­کند.
 • مقاومت در برابر شوک و ضربه: پوشش کرافت، ورق آلومینیوم را در برابر ضربه و شوک محافظت می‌کند. به دلیل وجود این ویژگی از این ورق­ها در ساخت ابزارها و وسایلی استفاده می­شود که در معرض شوک و ضربه قرار دارند.

کاربرد ورق های پلی کرافت در صنایع

ورق‌های پلی کرافت آلومینیوم به دلیل خواص و ویژگی‌هایی که دارند، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به معرفی برخی از کاربردهای این ورق‌ها خواهیم پرداخت.

۱- صنایع ساختمانی

 ورق‌های پلی کرافت آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، سختی، ضد آب بودن و قابلیت شکل‌دهی، در صنایع ساختمانی به عنوان جزء‌هایی از سیستم‌های سازه‌ای مانند پوشش ساختمان، سقف و دیوارهای داخلی و خارجی، درب و پنجره‌ها استفاده می‌شوند.

۲- صنعت خودروسازی

 در صنعت خودروسازی نیزاز ورق‌های پلی کرافت آلومینیوم به دلیل سبکی و مقاومت بالا در برابر خوردگی، در قطعات مختلف خودروها استفاده می­شود. این قطعات شامل درب‌ها، کاپوت، صفحه جلو و داخلی، چراغ‌ها و دسته‌های در و داخل خودرو می‌شوند.

۳- صنایع دریایی

 ورق‌های پلی کرافت آلومینیوم در برابر خوردگی و هرگونه زنگ زدگی کاملا مقاوم هستند؛ به همین دلیل، در صنایع دریایی به عنوان قطعات ساختمانی کشتی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۴- صنایع بسته‌بندی

 ورق‌های پلی کرافت آلومینیوم به دلیل خواص ضد آب بودن و برخورداری از قابلیت حفظ حرارت، در صنایع بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بسته‌بندی‌ها شامل بسته‌بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی می‌شوند.

قیمت ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت

قیمت ورق پلی کرافت آلومینیوم به عوامل متعددی بستگی دارد.

این عوامل شامل :

۱- ضخامت و اندازه ورق.

۲- تعدد و نوع پوشش پلی کرافت.

۳- سفارشی یا معمولی بودن.

۴- نرخ تورم و قیمت مواد اولیه.

برای اینکه بتوان قیمت دقیقی برای ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت مشخص کرد، بهتر است با تامین کنندگان مختلف تماس گرفته و پیشنهاد قیمت بگیرید؛ همچنین در نظر داشته باشید که خرید از تامین کنندگان معتبر باعث می‌شود کیفیت ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت تضمین شود و از احتمال تقلب کاسته شود.

چرا سدید آلومینیوم را انتخاب کنیم؟

سدید آلومینیوم با تکیه بر تجربه چندین ساله خود ، بهره گیری از مجهز ترین دستگاه ها و با متخصصان برتر این حوزه توانسته بهترین ها را برای مشتران خود فراهم کند تا بتواند با ارتقا سطح کار خود کارآفرینی بزرگی هم فراهم کند.
شما میتوانید از طریق سایت سدید آلومینیوم نسبت به استعلام قیمت روز انواع ورق آلومینیوم، مانند قیمت روز ورق آلومینیوم لوزی ، قیمت روز کویل آلومینیوم و قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار و… اقدام نمایید.

سخن پایانی

ورق آلومینیوم پلی کرافت یکی از بهترین ورق­های موجود در بازار است. معمولا برای مصارف صنعتی و ساختمانی به کار می‌رود. با توجه به اهمیت استفاده از محصولات با کیفیت، انتخاب یک فروشگاه معتبر برای خرید ورق آلومینیوم پلی کرافت بسیار مهم است.

فروشگاه سدید آلومینیوم یکی از بهترین فروشگاه‌هایی است که می‌توان به عنوان مرجع خرید ورق آلومینیوم پلی کرافت در نظر گرفت. این فروشگاه سابقه درخشانی در ارائه محصولات با کیفیت بالا در بازار دارد. محصولات آن شامل ورق الومینیوم پلی کرافت با انواع ضخامت و ابعاد مختلف هستند. تمام محصولات این فروشگاه با کیفیت و استاندارد بالا تولید می‌شوند و با قیمت مناسبی به فروش می‌رسند. در نتیجه، خرید از فروشگاه سدید آلومینیوم بهترین انتخاب برای تأمین ورق الومینیوم پلی کرافت با کیفیت است.

2 پاسخ

 1. سلام.ورق پلی کرافت شامل ورق آلومینیوم 1 میلیمتر هم میشه؟ و اینکه در کجا میشه از این ورق استفاده کرد؟

  1. وقت بخیر دوست عزیز. ورق آلومینیوم پلی کرافت عبارت است از ورقی که از دو لایه تشکیل شده است. لایه اول آن، ورق آلومینیوم با ضخامت 1 میلیمتر است. لایه دوم آن شامل پلی اتیلن است که جهت حفاظت و تقویت ورق آلومینیوم به کار می‌رود.این محصول به دلیل داشتن ویژگی‌هایی مانند چسبندگی، ایمنی و استحکام بالا، در بسته‌بندی صنایع تولیدی مختلف استفاده می‌شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search
جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com