سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

ورق آلومینیوم رنگی
قیمت ورق آلومینیوم رنگی

قیمت ورق آلومینیوم رنگی

موارد استفاده ورق آلومینیوم رنگی در صنایع مختلف از جمله درب و پنجره پوشش سقف سالنها و دكوراسيون داخلي می باشد. اين مجموعه مجهز به سيستم رنگ پودري الكترو استاتيك كوره اي ميباشد. كه اين روش منجر به ايجاد پايدارترين لایه رنگ بر روي فلزات مختلف از جمله ورق آلومینیوم ميگردد. در اين روش پس از زير سازی ورق های آلومینیوم توسط واحد آبکاری و آنادایز ورق ها به سالن رنگ منتقل شده و رنگ به وسيله بار الكتريكي ايجاد شده در آن روی ورق آلومینیوم قرار ميگيرد و لايه اي در حدود ۵۰ الي ۱۰۰ ميكرون رنگ روي ورق را ميپوشاند. پس از آن جهت ايجاد استحكام در رنگ ورق ها به کوره منتقل می شود و در دماي ۱۸۰ الي ۲۰۰ درجه سانتيگراد پایدار ميگيرد.

استعلام قیمت روز ورق آلومینیوم رنگی

ورق آلومینیوم رنگی بر اساس ضخامت آن و میزان اجرت مشخص میشود به همین دلیل باید میزان سفارش خود و ضخامت ورق را مشخص کنید و با دفاتر سدید آلومینیوم تماس بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

  • ضخامت: 0.2 الی 30 میلی متر. تحویل طبق کاتالوگ رنگ RAL.
  • ابعاد استاندارد: ۱۲۵۰×۲۵۰۰ – ۱۰۰۰×۲۰۰۰ میلی متر
  • ابعاد قابل سفارش: ابعاد حداكثر ۲۰۰۰×۶۵۰۰ میلی متر و عرض کویل ۱۰۰۰ و ۱۲۵۰ میلی متر
  • آلیاژ استاندارد: ۱۰۵۰ – ۳۱۰۵
  • آلیاژ های قابل سفارش: ۱۱۰۰ – ۱۲۰۰ – ۳۰۰۳

چرا سدید آلومینیوم را انتخاب کنیم؟

سدید آلومینیوم با تکیه بر تجربه چندین ساله خود ، بهره گیری از مجهز ترین دستگاه ها و با متخصصان برتر این حوزه توانسته بهترین ها را برای مشتران خود فراهم کند تا بتواند با ارتقا سطح کار خود کارآفرینی بزرگی هم فراهم کند.
شما میتوانید از طریق سایت سدید آلومینیوم نسبت به استعلام قیمت روز انواع ورق آلومینیوم، مانند قیمت روز ورق پلی کرافت آلومینیوم ، قیمت روز ورق آلومینیوم امباس و قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار و… اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search
جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com