سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین چیست و چه کاربردی دارد؟
ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین

ورق آلومینیوم پلی سرلین

ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین چیست؟ ممکن است که این پرسش مدتی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. در حقیقت این محصول، از ترکیب آلومینیوم و پلی سرلین تشکیل شده و ویژگی‌هایی نظیر مقاومت و زیبایی ظاهری را در اختیار ما قرار می‌دهد. جالب است بدانید که پوشش پلی سرلین به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و خراش، برای افزایش دوام و عمر ورق آلومینیوم به آن اضافه می‌شود. اگر درباره کاربرد ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین و قیمت ورق آلومینیوم کنجکاو هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

آشنایی با ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین

پیش از هر چیز باید بدانید که عایق رطوبتی پلی سرلین، در حقیقت یک اکستروژن سه لایه از پلیمرهای پلی اتلین و سرلین بوده و تنها 76 میکرومتر ضخامت دارد. این ماده، به عنوان یک عایق مکانیکی، برای مانع شدن از ایجاد هر گونه حفره، شکاف و خوردگی گالوانیک سطوح داخلی روکش‌های فلزی و لوله‌ها، مخازن یا دیگر تجهیزات، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اکثر مواقع، علت اصلی این خوردگی‌ها، نفوذ آب و رطوبت از میان مفاصل نصب شده یا بخش‌های صدمه دیده، به سیستم عایق‌کاری، خواهد بود.

برای ساخت پلی سرلین از سه لایه فیلم برای ایجاد بهترین عملکرد ممکن استفاده می‌شود. جالب است بدانید که هر کدام از این لایه‌ها، تنها در حدود 25 میکرومتر ضخامت دارند. برای برخورداری از چسبندگی بالا، برای لایه داخلی معمولاً از پلی‌اتیلن با چگالی پایین، کمک می‌گیرند. هدف لایه میانی، استحکام بوده و به همین دلیل از سرلین برای آن استفاده می‌کنند. در آخر، لایه خارجی برای برخورداری از مقاومتی فوق‌العاده در برابر سایش، با پلی‌اتیلن با چگالی بالا، ساخته خواهد شد. تمام این لایه‌ها در کنار یکدیگر، کارایی و دوام ورق آلومینیوم را چندین برابر افزایش می‌دهند.

با انواع ورق آلومینوم با پوشش پلی سرلین آشنا شوید!

کاربرد بالای ورق آلومینوم با پوشش پلی سرلین سبب شده تا این محصول در انواع صنایع، مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله انواع این محصول می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین ساده: در ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین ساده، هیچ نوع الگوی خاصی استفاده نشده است.
  • ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین چاپ شده: در ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین چاپ شده، می‌توان برای چاپ انواع الگوها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف روی ورق، اقدام کرد.
  • ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین سنگی: ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین سنگی، پوشش پلی سرلین ظاهری مشابه سنگ دارد.
  • ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین چوبی: در ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین چوبی، پوشش پلی سرلین مشابه چوب طراحی شده است.

ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین چه کاربردی دارد؟

عملکرد ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین، سبب شده تا از آن در زمینه‌های گوناگون، کمک بگیرند. از جمله کاربردهای این محصول می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • صنعت ساختمان‌سازی: مقاومت بالا در کنار ظاهر زیبای برخی از انواع ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین، باعث شده تا معماران به فکر استفاده از آن در نمای ساختمان، پوشش دیوارها، سقف‌ها یا دیگر بخش‌های خارجی ساختمان، بیفتند. ویژگی‌هایی نظیر مقاومت بالا در برابر خوردگی و حفظ رنگ در برابر اشعه یو وی، تاثیر زیادی در این انتخاب داشته است.
  • صنعت خودروسازی: جالب است بدانید که از این محصول می‌توان برای تولید قطعات خارجی خودروها نظیر درب‌ها، سقف‌ها، کاپوت و بدنه، کمک گرفت. طبیعی است که امتیازاتی نظیر وزن سبک، مقاومت در برابر خوردگی و ظاهری جذاب، ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین را به انتخابی عالی برای ساخت این قطعات، بدل می‌کند.
  • صنعت بسته‌بندی: ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین، در زمینه محصولاتی مانند ظروف غذایی، بطری‌های نوشیدنی و… نیز کاربرد گسترده‌ای دارد.
  • صنعت تابلوسازی: به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی و امکان حفظ رنگ، می‌توان از ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین برای تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی، نمایشگرها و تابلوهای راهنمایی، استفاده کرد.
  • صنعت تزئینات داخلی: شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید که از این محصول برای تولید پانل‌های دیواری، سقف‌های زیرسقفی و… استفاده می‌کنند.

سخن پایانی

پس از مطالعه این مطلب، با ورق آلومینیوم با پوشش پلی سرلین و کاربردهای گسترده آن در صنایع مختلف، آشنا شدید. اگر به هر دلیلی به این محصول نیاز دارید، می‌توانید خرید خود را از طریق وب سایت سدید آلومینیوم انجام دهید. ما تولید کننده طیف گسترده‌ای از ورق پلی کرافت آلومینیوم ، ورق آلومینیوم امباس و… بوده و به خوبی می‌توانیم به انتظارات شما، پاسخ دهیم. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در رابطه با ورق آلومینیوم پوشش پلی سرلین و استعلام قیمت روز ورق آلومینیوم ، می‌توانید با کارشناسان ما در سدید آلومینیوم تماس بگیرید.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com