سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

اکسسوری و ملزومات عایق کاری ( بست ، تسمه و پیچ استیل )
تسمه و پیچ استیل

قیمت اکسسوری و ملزومات عایق کاری

پیچ و مهره های استنلس استیل که از استیل گرید های مختلف تولید میشود. مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده محیطی شامل گرما رطوبت و اسیدهای بسیار رقیق دارند. از این رو از پیچ و مهره استنلس استیل در صنایع دریایی و محیط های گرم و مرطوب استفاده زیادی میشود. کلیه ی بست ها از استیل۳۰۴ و ۳۱۶ تشکیل شده اند و برای مواردی چون کوره های القایی و صنایع غذایی، صنایع هواپیمایی و مناطق مرطوب و مکان های اسیدی به کار می روند. بست های تمام استیل نگیر (۳۱۶-۳۰۴) مقاوم در برابر برق، اسید، میدان های مغناطیسی و زنگ زدگی است. این نوع بست مقاوم ترین نوع بست در شرایط سخت آب و هوایی با دوام عمر بالاست. لازم به ذکر است که پیچ ، تسمه و بست ها به طور کلی از استیل ضد زنگ تولید میشود.

استعلام قیمت بروز بست، تسمه و پیچ استیل شده

قیمت بست، تسمه و پیچ استیل بر اساس ضخامت آن و میزان اجرت مشخص میشود به همین دلیل باید میزان سفارش خود و ضخامت ورق را مشخص کنید و با دفاتر سدید آلومینیوم تماس بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

پیچ استیل
بست

چرا سدید آلومینیوم را انتخاب کنیم؟

سدید آلومینیوم با تکیه بر تجربه چندین ساله خود ، بهره گیری از مجهز ترین دستگاه ها و با متخصصان برتر این حوزه توانسته بهترین ها را برای مشتران خود فراهم کند تا بتواند با ارتقا سطح کار خود کارآفرینی بزرگی هم فراهم کند.
شما میتوانید از طریق سایت سدید آلومینیوم نسبت به استعلام قیمت روز انواع ورق آلومینیوم، مانند قیمت روز ورق آلومینیوم پلی کرافت ، قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار و قیمت روز ورق آلومینیوم رنگی و… اقدام نمایید.
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com