سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

ورق آلومینیوم امباس ابری
قیمت ورق آلومینیوم امباس ابری

قیمت ورق آلومینیوم امباس ابری

ورق آلومینیوم امباس ابری یکی از ورقه‌هایی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد.‌ این ورق آلومینیوم توسط مجموعه‌های مختلفی تولید و در کشور ما عرضه و مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. این ورق آلومینیوم در ابعاد مختلف تولید و مصارف گوناگونی دارد. ورق آلومینیوم امباس ابری با توجه به شرایط مختلف با هزینه‌های گوناگونی به فروش می‌رسد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره این نوع ورق آلومینیوم به دست آورید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. مجموعه سدید آلومینیوم قصد دارد اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما قرار دهد.

استعلام قیمت بروز ورق آلومینیوم امباس ابری

قیمت ورق آلومینیوم امباس ابری بر اساس ضخامت آن و میزان اجرت مشخص میشود به همین دلیل باید میزان سفارش خود و ضخامت ورق را مشخص کنید و با دفاتر سدید آلومینیوم تماس بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

ورق امباس آلومینیوم به صورت ابری در ابعاد زیر موجود می باشد:

 • ضخامت : 0/3 الی 1 میلی متر
 • ابعاد استاندارد : 2500*1200-2000*1000
 • قابل سفارش : ابعاد دلخواه شما
 • آلیاژ استاندارد : 1050-3105
 • قابل سفارش : 1200-3003

ورق آلومینیوم امباس ابری چیست؟

به نوعی ورق آلومینیوم که پس از تولید توسط غلطک‌های بسیار سنگین از حالت ساده به حالت فرم دار تبدیل میشود، ورق امباس ابری می‌گویند. ورقهای امباس شده به صورت لوزی و ابری در صنایع مختلف کاربرد دارند. ضخامت این ورق‌های فرم دار از سه دهم تا یک میلیمتر هستند. ابعاد استاندارد این ورق‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 این ورق‌ها با طول ۲ متر و عرض ۱ متر، طول ۲ متر و عرض یک متر و ۲۵ سانتی متر تولید می‌شوند. به صورت رول آلومینیوم هم این ورق‌ها با عرض هزار میلی متر و طول حداکثر ۲۰۰۰ میلیمتر قابل استفاده هستند. این ورق‌ها به صورت رول با عرض ۱۲۵۰ میلی متر و طول حداکثر ۲ هزارمیلی‌متر تولید می‌شوند.

استاندارد تولید ورق آلومینیوم امباس ابری

اگر ورق آلومینیوم امباس ابری به صورت استاندارد تولید شود دارای کویل‌های آلومینیومی با عرض هزار میلی متر و ۱۲۵۰ میلیمتر هستند. ارتفاع کویل‌ها هم با توجه به تناژ از یک متر تا یک ۱.۶۰ سانتی متر متغیر است. وزن تولیدی هم بین ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ کیلوگرم با توجه به سفارش مشتری متغیر است. از استانداردهای معروف در تولید ورق آلومینیوم امباس شده میتوان به استانداردASTM B 209M و BS 1470iاشاره کرد.

کاربرد ورق‌های آلومینیوم امباس ابری

ورقهای آلومینیوم امباس شده ابری دارای کاربرد های فراوانی هستند. از این ورق‌ها با ترکیب گچ برای پوشش دیوارها استفاده می‌شود. این ورق‌ها به عنوان یک ورق فلزی برجسته دار برای تریلرها، اتاقهای رختکن و سرویس‌های بهداشتی عمومی هم مناسب هستند. در فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و آشپزخانه‌های تجاری هم به عنوان ورق فلزی به کار می‌روند. ورق آلومینیوم امباس شده ابری به راحتی تمیز می‌شود و از هر دو طرف قابل استفاده است. از آنجایی که این ورق‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارند در صنایع مختلف مورد‌استفاده قرار می‌گیرند.

 در صنایع غذایی هم از ورق‌های آلومینیوم امباس شده نازک استفاده می‌شود. این ورق‌ها برای بسته‌بندی شکلات و کره و تولید درب ماست یا ظروف درب‌دار دیگر مناسب هستند. یکی از ویژگی‌های مناسب آلومینیوم وزن سبک آن است که می‌تواند از مواد غذایی در برابر آلاینده‌ها هم محافظت نماید. این موارد باعث شده که از ورق آلومینیوم نقش بسیار مهمی در ماندگاری طعم و عطر مواد غذایی داشته باشد. در سقف‌ها و کلاف ساختمان هم می‌توان از آن استفاده کرد. از کاربردهای دیگر ورق آلومینیوم امباس ابری می‌توان به استفاده در کابینت آشپزخانه، کابینت شراب، پنل خورشیدی، نمایشگاه، استادیوم‌ها، سیستم سقف ایستگاه‌های راه آهن و ورق‌های تزیینی اشاره کرد.

مزیت استفاده از ورق‌های امباس شده

استفاده از ورق‌های امباس شده ابری آلومینیومی با مزیت‌های زیادی همراه است. این ورق‌ها در برابر آب و هوا، فشار باد و سطوح ناهموار مقاومت بالایی دارند. وزن سبک آن‌ها باعث شده که حمل‌ونقل بسیار راحتی داشته باشند. از مزیت‌های دیگر می‌توان به نصب ساده، کم هزینه و ظرافت در تولید آنها اشاره کرد. بافت فلزی بسیار قوی در تولید این ورق‌ها باعث می‌شود که بتوان آنها را به صورت کامل بازیافت کرد. ورقهای آلومینیوم امباس شده با ظاهر زیبای خود می‌توانند جلوه زیبایی به محیط ببخشند. اگر این ورق‌ها را مورداستفاده قرار دهید به راحتی تمیز می‌شوند و نگهداری از آنها کار راحتی است.

قیمت ورق آلومینیوم امباس شده

به طور کلی نمی‌توان قیمت ثابتی برای ورق آلومینیوم امباس شده ابری بیان کرد. محصولات ورق‌های آلومینیوم با توجه به تنوع بسیار بالای خود با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسند. ضخامت محصول و برند آن تاثیر زیادی در قیمت فروش آن خواهد داشت. از آنجایی که ورق آلومینیوم امباس شده با شرایط مختلفی تولید و در اختیار مشتری قرار میگیرد، قیمت متفاوتی پیدا خواهد کرد. برای اطلاع دقیق درباره قیمت این نوع ورق‌ها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. اینکه شما ورق‌های آلومینیوم امباس ابری را از کدام مجموعه و به چه صورت خریداری کنید هم تاثیر زیادی در قیمت فروش آن خواهد داشت.

خرید ورق های امباس شده

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید ورق‌های آلومینیوم امباس شده ابری اهمیت زیادی دارد، انتخاب یک مجموعه معتبر برای خرید است. شما باید مجموعه‌ای را برای این کار انتخاب کنید که محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا به فروش برساند. قیمت فروش محصولات وابسته به عوامل مختلفی از جمله وجود واسطه در پروسه خرید و فروش است. اگر شما ورق آلومینیوم را به صورت مستقیم از یک مجموعه معتبر خریداری نمایید، هزینه کمتری برای خرید آن پرداخت خواهید کرد.

این روزها خرید ورق‌های آلومینیوم ابری به صورت حضوری و غیر‌حضوری امکان‌پذیر است. خرید غیر‌حضوری به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی و بدون اتلاف وقت نیاز خود را برطرف سازید. برای خرید غیر‌حضوری کافی است محصول مورد‌نظر خود را انتخاب کرده و پس از چند روز در محل مورد‌نظر خود تحویل بگیرید. خرید غیر حضوری تعداد واسطه ها را در پروسه خرید و فروش کاهش داده و شما با هزینه کمتر به محصول مورد‌نظر خود دست پیدا خواهید کرد.

چرا سدید آلومینیوم را انتخاب کنیم؟

سدید آلومینیوم با تکیه بر تجربه چندین ساله خود ، بهره گیری از مجهز ترین دستگاه ها و با متخصصان برتر این حوزه توانسته بهترین ها را برای مشتران خود فراهم کند تا بتواند با ارتقا سطح کار خود کارآفرینی بزرگی هم فراهم کند.
شما میتوانید از طریق سایت سدید آلومینیوم نسبت به استعلام قیمت روز انواع ورق آلومینیوم، مانند قیمت روز ورق آلومینیوم لوزی ، قیمت روز کویل آلومینیوم و قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار و… اقدام نمایید.

جمع بندی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که یکی از ورق‌های آلومینیومی که امروزه کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارد ورق آلومینیوم امباس شده ابری است. این ورق به صورت برجسته تولید شده و با ظاهر بسیار زیبای خود مورد توجه بسیاری از مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. ورق‌های آلومینیومی امباس شده ابری دارای مزیت‌های بسیار زیادی هستند. این ورق‌ها با توجه به ابعاد و ضخامت خود با قیمت های مختلفی هم به فروش می‌رسند. برای خرید آن‌ها کافی است یکی از روش های حضوری و غیر حضوری را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. انتخاب روش غیر حضوری با مزیت‌های بسیار زیادی همراه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با مجموعه سدید آلومینیوم تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات کافی در اختیار شما قرار خواهند داد.

6 پاسخ

  1. در هنگام خرید ورق های آلومینیوم، حتما به دنبال فروشندگان قابل اعتماد و با تجربه باشید و اطلاعات دقیق در خصوص اندازه، کیفیت و قیمت مورد نظر را ارائه دهید تا خرید مناسبی صورت گیرد. قبل از تصمیم گیری نهایی در مکان حضوری مذاکره کنید و قیمت ها و کیفیت را مقایسه کنید.برای خرید انواع ورق آلومینیوم با ما در سدید آلومینیوم در تماس باشید .

  1. وقت بخیر دوست عزیز.
   ورق امباس آلومینیوم به صورت ابری در ابعاد زیر موجود می باشد:

   ضخامت : 0/3 الی 1 میلی متر

   ابعاد استاندارد : 2500*1200-2000*1000

   قابل سفارش : ابعاد دلخواه شما

   آلیاژ استاندارد : 1050-3105

   قابل سفارش : 1200-3003
   برای سفارش با کارشناسان ما در سدید آلومینیوم در تماس باشید .

  1. دوست عزیز این ورق در بسیاری از موارد کاربرد دارد. از جمله :
   استفاده در صنایع دکوراسیون و نورپردازی و سایر صنایع وابسته همچون تولید کابینت آشپزخانه ،همچنین در مکان‌های دارای زاویه یا انحنا یا دارای قناسی نیز از این ورق‌‌ها استفاده می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در سدید آلومینیوم در ازتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search
جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com