سدید آلومینیوم

آدرس دفتر مرکزی:

خیابان پاسداران، برج سفید، واحد ۹۰۱

ایمیل ما:

info@sadidalum.com

سدید آلومینیوم

ورق آلومینیوم فرم سینوسی
قیمت ورق آلومینیوم سینوسی

قیمت ورق آلومینیوم فرم سینوسی

ورق آلومینیوم فرم سینوسی ابتدایی‌ ترین طرح ورق‌های ورق‌های موج دار می باشد که از زمان‌های دور تولید و به بازار عرضه می‌شود. جهت افزايش مقاومت مکانیکی ورق آلومينيوم ساده آنها را به اشكال مختلف از جمله سينوسی ذوزنقه و شادولاين فرم مي دهند. ورق آلومینیوم فرم سینوسی با كمترين مقاومت و البته بيشترين كار مفيد جهت پوشش ديوارها و سقفها مورد استفاده قرار ميگيرد. ورق آلومینیوم فرم سينوسی معمولا در مكانهايي با تردد و بارش كم مورد استفاده قرار ميگيرد.

استعلام قیمت روز ورق آلومینیوم سینوسی

ورق آلومینیوم سینوسی بر اساس ضخامت آن و میزان اجرت مشخص میشود به همین دلیل باید میزان سفارش خود و ضخامت ورق را مشخص کنید و با دفاتر سدید آلومینیوم تماس بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

نقشه گام 5

قیمت روز ورق آلومینیوم

نقشه گام 32

گام 32 - قیمت روز ورق آلومینیوم

چرا سدید آلومینیوم را انتخاب کنیم؟

سدید آلومینیوم با تکیه بر تجربه چندین ساله خود ، بهره گیری از مجهز ترین دستگاه ها و با متخصصان برتر این حوزه توانسته بهترین ها را برای مشتران خود فراهم کند تا بتواند با ارتقا سطح کار خود کارآفرینی بزرگی هم فراهم کند.
شما میتوانید از طریق سایت سدید آلومینیوم نسبت به استعلام قیمت روز انواع ورق آلومینیوم، مانند قیمت روز ورق آلومینیوم پلی کرافت ، قیمت روز کویل آلومینیوم و قیمت روز ورق آلومینیوم رنگی و… اقدام نمایید.
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات
سایت آماده صنعتی
آدرس ما:

تهران | خیابان ولیعصر

شماره تماس ما:

021-23222222

ایمیل ما:

email@yoursite.com